Aktualności

Warszawska Liga Sportu dla dzieci MLF

Warszawska Liga Szóstek Piłkarskich na Pradze, Targówku - start rundy wiosennej.

 

Warszawska Liga Szóstek Piłkarskich to również rozgrywki dla dzieci w ramach Młodzieżowej Ligi Futoblu , ale także Amatorska Liga Siódemek Piłki Nożnej dla dorosłych w Warszawie gramy głównie na  Targówku Pradze. WLS i MLF  to amatorska liga piłki nożnej siódemek, rozgrywki dla studentów,  szósteki piłkarskie na dla dzieci.  Już 14 kwietnia start nowej edycji!!! Szczegółowe informacje o ofercie na wiosnę dostępne są tutaj.

Natomiast jeśli o ligi dla dzieci to zapraszamy do udziału w  Młodzieżowa Liga Futbolu na Pradze Północ, Pradze Południe, Targówku i Wawrze

Zapewniamy:

* mecze 2x20 minut

* 6 drużyn - system każdy z każdym

* obsługa sędziowska

* nagrody, puchary sprotowe, medale okolicznościowe

* obsługa techniczna

* serwis www – wyniki online

*kategorie wiekowe:

2004, 2005, 2006, 2007

2008 ,2009, 2010, 2011

Darowizny na lige prosimy wpłacać na numer rachunku 78 1090 1694 0000 0001 3254 8773

Start już 21 kwietnia

Gramy na boiskach przy ul.Szanajcy, ul.Tarnowiecka, ul.Remiszewska, ul.Łasaka

Zapisy pod numerem telefonu: 781-144-144 i 697 644 644

zapisy@mlf.org.pl

Najlepsi zawodnicy otrzymają medale i statuetki sportowe, natomiast drużyny dostaną puchary sportowe

Tweetnij

DRUŻYNA 4 KOLEJKI WARSZAWSKIEJ LIGI SZÓSTEK

Tweetnij

DRUŻYNA 3 KOLEJKI WARSZAWSKIEJ LIGI SZÓSTEK ZIMA 2018

Oto drużyna 3 Kolejki Warszawskiej Ligi Szóstek Zima 2018 najlepszym piłkażem tej kolejki został Artur Markiewicz z drużyny JOGA BONITO który zodbył 16 bramek tuż za nim jest gracz zespołu KOPACZE Łukasz Fiołek z lewej strony oraz Kamil Piwko z ekipy BISTRO POD ORŁAMI. Najlepszymi obrońcami 3 Kolejki Amatorskich rozgrywek Warszawskiej Ligi Szóstek Zima 2018 zostali Damian Talarek z druzyny PATRIOTYCZNY TAGÓWEK ,oraz Piotr Warchoł  z zespołu JOGA BONITO. Najlepszym bramkarzem w ten weekend okazał się Michał Widłaś z ekpiy PATOMELO TARGÓWEK.

Tweetnij

2 KOLEJKA WARSZAWSKA LIGA SZÓSTEK ZIMA 2018

Najlepszym pilkarzem w naszych Amatrskich rozgrywek 2 kolejki  Warszawskiej Ligi Szóstek Zima 2018 zostal Artur Jakusek z drużyny PATRIOTYCZNY TAGÓWEK. Tuż za nim klasyfikuja sie gracze Artur Markiewicz z zespołu JOGA BONITO ,oraz Kamil Piwko z ekipy BISTRO POD ORŁAMI najlepszymi obrońcami podczas 2 kolejki Warszawskiej Ligi Szóstek Zima 2018 okazali się Piotr Kulesza z drużyny PATOMELO TARGÓWEK , oraz  Mateusz Bubrzyk z zespołu JOGA BONITO. Najlepszym bramkarzem został Fijałkowski z ekipy PATRIOTYCZNY TARGÓWEK.

Tweetnij

1 KOLEJKA WARSZAWSKA LIGA SZÓSTEK ZIMA 2018

W drużynie kolejki po pierwszych rozgrywkach w Warszawskiej Lidze Szóstek Zima 2018 rozgrywanych na ulicy Remiszewskiej 40 najlepszym zawodnikiem podczas niedzielnych rozgrywek został Krzysztof Pudełek z drużyny PATOMELO TARGÓWEK. Tuż zanim znajdują się Łukasz Fiołek z zespołu KOPACZE ,oraz Bartek Grodzki z ekpipy BISTRO POD ORŁAMI. Najlepszymi obrońcami po pierwszych Amatorskich rozgrywkach w Warszawskiej Lidze Szóstek Zima 2018 zostali zawodnicy Michal Albera z zespołu PATOMELO TARGÓWEK i Artur Markiewicz z drużyny JOGA BONITO. Wiktorowi Wawryniukowi przypadła rola najlepszego bramkarza po niedzielnych rozgrywkach.

Tweetnij

PODSUMOWANIE LIGI

PODSUMOWANIE LIGI SEZON 2017

W rozgrywkach ligowych wzięło udział 6 zespołów. Mecze były rozgrywane w systemie mecz i rewanż. Zwycięzcą został zespół GROM zdobywając 27 punktów i strzelając 95 bramek. Warto podkreślić, że ponieśli oni tylko jedną porażkę a resztę spotkań rozstrzygnęli na swoją korzyść. Drugie miejsce, z sześciopunktową stratą do lidera, zajęła ekipa Bistro Pod Orłami. Trzecie miejsce przypadło dla drużyny Kopacze. Jest to spora niespodzianka, ponieważ od wielu lat to właśnie oni sięgali po mistrzostwo. Czwarte miejsce zajął zespół AS Targówek. Za nim uplasowała się drużyna Pół Ludzie Pół Litra. Tabelę zamyka zespół Patomelo Targówek. W sumie strzelono 349 bramek. Warto również nadmienić, że żaden mecz nie zakończył się remisem.

 

TABELA KONCOWA

1, GROM                                   27 pkt

2, BISTRO POD ORŁAMI         21 pkt

3, KOPACZE                             18 pkt

4, AS TORGÓWEK                     9 pkt

5, PÓŁ LUDZIE PÓŁ LITRA        9 pkt

6, PATOMELO TARGÓWEK       6 pkt

 

KLASYFIKACJE INDYWIDUALNE

Królem strzelcówjak i MVP turnieju został zawodnik Gromu Krzysztof Protazy (31 goli) Najwięcej asyst zaliczył występujący w Patomelo Targówek Darek Gołębiowski (17 asyst). Najlepszym bramkarzem został wybrany grający dla drużyny Grom Paweł Grzelak. W tym sezonie nagrodę Fair-Play przyznano dla dwóch ekip, które ostatecznie nie utraciły żadnego punktu w klasyfikacji - Patomelo Targówek i Grom.

 

KRÓL STRZELCÓW

 

1, KRZYSZTOF PROTAZY (Grom)  31 bramek

2, Kamil Piwko (Bistro Pod Orłami)   26 bramek

3, Sebastian Dominiak (Kopacze)     23 bramek

 

MVP TURNIEJU

 

1, Krzysztof Protazy(Grom)

2, Jarosław Wojda (Grom)

3, Mariusz Jaroń (Grom)

 

NAJLEPSZY ASYSTUJĄCY

 

1, Darek Gołębiowski (Patomelo Targówek)

2, Kamil Piwko (Bistro Pod Orłami)

2, Krzysztof Protazy (Grom)

NAJLEPSZY BRAMKARZ

1, Paweł Grzelak (Grom)

2, Krystian Cwyl (Patomelo Targówek)

3, Wiktor Wawryniuk (AS Targówek)

 

NAGRODA FAIR PLAY

1, Patomelo Targówek

1, Grom

3, Bistro Pod Orłami

Tweetnij

LIGA SZÓSTEK [ 10 KOLEJKA ]

Tweetnij

LIGA SZÓSTEK [ 9 KOLEJKA ]

Tweetnij

LIGA SZÓSTEK [ 8 KOLEJKA ]

Tweetnij

WARSZAWSKA LIGA SZÓSTEK [ 7 KOLEJKA ]

Tweetnij
<< poprzednia strona (1/42) następna strona (3/42)>>