GAUCZOS

zdjęcie drużyny GAUCZOS

skład:

#imię i nazwiskopozycjameczebramkiasystypunkty
0Dariusz Czykier
0Marcin Dąbrowski
0Marcin Jankowski
0Robert Jankowski
0Michał Kleindienst
9Maciej Lodkowskiobrońca
0Grzegorz Makarukbramkarz
0Bartek Nowak
0Jakub Olbryszpomocnik
0Grzegorz Orzechbramkarz
0Kamil Pałyszkopomocnik
0Bartek Przytuła
7Bartłomiej Ryszawapomocnik
0Jakub Sawicki
4Dominik Skorżanapastnik
6Maksymilian Stawickiobrońca
0Filip Strugarekpomocnik
0Adam Trawińskipomocnik
0Paweł Wojciechowskipomocnik
0Michał Zaremba
12Rafał Żórawskinapastnik
0Adam Żórawski

Zapraszamy na trenigi piłkarskie na Targówku oraz do naszych sklepów z trofeami sportowymi i sprzętem piłkarskim

Dla drużyn, które chcą poprawić swoje umiejętności piłkarskie i zdolności tekatyczne, Klub Sportowy GROM, przygotował specjalne zajęcia piłkarskie, treningi odbywają się raz w tygodniu, więcej na www.ksgrom.pl

W sklepie Pucharowo.PL znajdą Państwo pięknie puchary szklane i innego rodzaju  trofea sportowe.  Jeśli chcesz sprawić prezent swoim bliskim możesz zamówić dla nich piękny dyplom okolicznościowy lub statuetke szklana. Jeśli chcesz nagrodzić sportowców za osiągnięcia sportowe masz do wyboru setki medali okolicznościowych i kilkadziesąt wzorów pucharów sportowych. Wszystko w dobrej cenie, czas realiacji 72 godziny, od momentu zatwierdzenia zamówienia. 

Gdy szukasz czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego znajdziesz to w naszym sklepie Pucharowo.PL. Serdecznie zapraszamy na zakupy, zajmujemy się też produkcja medali.

Piłkarski Sklep PL został stworzony dla piłkarzy i klubów piłkarskich można w nim znaleźć:  koszulki piłkarskie, dresy treningowe, komplety sportowe, stroje piłkarskie, sprzęt sportowy. Nasza hurtownia oferuje sprzęt piłkarski jakiego mogą nam  pozazdrościć inne sklepy sportowe. U nas znajdą Państwo odzież piłkarską najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie, która zapewnia sportowcom komfort i bezpieczeństwo podczas gry w piłkę nożną. Do wyboru są stroje, dresy znanych i cenionych od lat producentów odzieży sportowej. Przy zakupie całych kompletów proponujemy nadruki gratis.

Takie marki jak ADIDAS, NIKE, PUMA czy SELECT sprzedajemy znacznie taniej niż inne sklepy piłkarskie, co sprawia, że zakupy w naszym sklepie po prostu się opłacają. Zadzwoń po rabat tel. 663644644 lub 661644644!

Warszawska Liga Szóstek Piłkarskich na Bemowie, Mokotowie Pradze i Targówku!

Warszawska Liga Szóstek Piłkarskich to również  Amatorska Liga Siódemek Piłki Nożnej - Warszawa Ursynów Bemowo Targówek Praga, WLS to amatorska liga piłki nożnej siódemek, rozgrywki dla studentów,  szósteki piłkarskie na Bemowie, Targówku, Ursynowie, Mokotowie" Start już niebawem!!!

Najlepsi zawodnicy otrzymają medale i statuetki sportowe, natomiast drużyny dostaną puchary

Gauczos

Gauczos to prawdziwi weterani rozgrywek. Drużyna powstała w tym samym czasie, kiedy wystartowała WLS i to właśnie z tą ligą i jej pochodnymi jest związana od początku. Poza ligą występuje w różnych turniejach okolicznościowych.

Nazwa zespołu pochodzi od będącego kiedyś na fali Ronaldinho Gaucho, a barwy są od początku istnienia zielono-białe. Choć na przestrzeni lat skład ulegał pewnym zmianom, jedno się nie zmieniło - Gauczos to grupa przyjaciół, których łączy zamiłowanie do piłki nożnej.

Największe sukcesy: 2. miejsce w Ekstraklasie ligi 7na7 w sezonie 2008/09; 2. miejsce w Lidze Natolińskiej oraz 1. miejsce w Wilanowskiej Lidze Halowej w sezonie 2011/12; trzykrotne zwycięstwo w turnieju Policup organizowanym przez Politechnikę Warszawską.

W grudniu 2011 roku po długiej i ciężkiej chorobie zmarł bardzo związany z drużyną Mariusz "Menago" Raźniak. Był przyjacielem, opiekunem, managerem i dobrym duchem drużyny. Wszystkie większe i mniejsze sukcesy w dużej części dedykujemy właśnie jemu.
Strona internetowa drużyny: www.gauczos.futbolowo.pl