Aktualności

Talentiada na Targówku

Zapraszamy wszystkie dzieci trenujące piłkę noźną, wraz z rodzinami na rozpoczęcie sezonu 2021/2022 KS GROM PRO. Turniej piłkarski pn. Talentiada
na Targówku odbędzie się przy ul. Kołowej 18 (dawne GKP) o 10:30 w niedzielę, tj 29.08Udział jest bezpłatny. Czekają atrakcyjne nagrody: medale i pamiątkowe koszulki z nadrukiem oraz masa atrakcji. Przypominamy o ubraniu stroju piłkarskiego.

 

Tweetnij

Ruszają zapisy na Warszawską Ligę Szóstek !!!

Idealne rozgrywki dla kogoś kto ceni sobie aktywność fizyczną, wysiłek i dobrą zabawę w gronie przyjaciół.

Gramy 5 + bramkarz, 2 x 25 minut.

Sami wybierzcie ile meczy chcecie zagrać 5? 10?

Nie jest to liga, która oderwie Cię od spędzenia czasu z rodziną, bądź oderwie od innych pasji. Mecze od 18 do 22 !!! 

Weekendowe rozgrywki przeznaczone dla Was, Tych, którzy lubią aktywnie spędzać wieczory z kumplami.

Więc jeśli nie chcesz siedzieć w weekendowe wieczory przed telewizorem czy smartfonem i kochasz Futbol zapraszamy do Warszawskiej Ligi Szóstek. 

Na koniec każdej edycji najlepsze drużyny, oraz najlepsi zawodnicy otrzymają imienne trofea (puchary, statuetki, medale) produkowane przez Pucharowo.pl

Gwarantujemy profesjonalną organizację, emocje i dobrą zabawę !!!

poczta@wls.com.pl

722-144-144 Karol

697-644-644 Michał 

Tweetnij

2 Kolejka Ligi MLF

Halo Halo

W weekend 12-13 maja odbędą się mecze drugiej kolejki Ligi MLF

Wyniki i terminarz można śledzić na stronie www.mlf.org.pl

Rocznik 2011:
KS Grom Gocław - Akademia Piłkarska Radość 2
Niedziela godz.11:50 ul.Tarnowiecka 4

Ks Grom Targówek - Akademia Piłkarska Radość
Niedziela godz.12:50 ul.Szanajcy 5

Rocznik 2010:
Dream Team - KS Halinów
Sobota godz.14:00 ul.Tarnowiecka 4

FC Piłkarzyki - UKS Junak
Sobota godz.14:50 ul.Tarnowiecka 4

Football Academy - Polska Szkoła Futbolu
Niedziela godz.13:20 ul.Tarnowiecka 4

Rocznik 2008:
KS Grom - Akademia Piłkarska Legionowo 11
Niedziela godz.13:40 ul.Szanajcy 5

Polska Szkoła Futbolu - Diamonds Academy
Niedziela godz.15:20 ul.Szanajcy 5

Rocznik 2007:
Polska Szkoła Futbolu - Polska Akademia Piłkarska
Niedziela godz.12:40 ul.Tarnowiecka 4

UKS Junak - KS Grom
Niedziela godz.16:10 ul.Szanajcy 5

Zapraszamy na pełne emocji spotkania piłki nożnej oraz zachęcamy do kibicowania

Widzimy się na boiskach

Tweetnij

Zapraszamy do Warszawskiej Ligi Szóstek

Kochasz sport a dokładniej Piłkę Nożną?

Po całym tygodniu pracy chcesz się aktywnie zrelaksować?
Razem z kolegami nie macie co robić w niedzielę lub sobotę wieczorem?

Zapraszamy do Warszawskiej Ligi Szóstek która swoje mecze będzie rozgrywać na Orliku przy ul.Szanajcy 5 w godzinach wieczornych w weekendy.

Idealne rozgrywki dla kogoś kto ceni sobie aktywność fizyczną, wysiłek i dobrą zabawę w gronie przyjaciół.

Gramy 5 + bramkarz, 2 x 25 minut a przede wszystkim do końca!

Więc jeśli nie chcesz siedzieć w weekendowe wieczory przed telewizorem czy smartfonem i kochasz Futbol zapraszamy do Warszawskiej Ligi Szóstek.

Na koniec każdego sezonu Najlepsza Drużyna oraz Najlepsi Zawodnicy w klasyfikacjach indywidualnych otrzymają imienne trofea (puchary, statuetki, medale) produkowane przez Pucharowo.pl

Gwarantujemy emocje i dobrą zabawę.

www.wls.com.pl
poczta@wls.com.pl
781-144-144
693-644-644

Tweetnij

DRUŻYNA 9 KOLEJKI WARSZAWSKIEJ LIGI SZÓSTEK

W niedziele 22 kwietnia odbyła się 9 kolejka Warszawskiej Ligi Szóstek. Odbyły się 2 mecze ponieważ Bistro pod Orłami nie stawiło się na mecz z liderami co poskutkowało oczywiście walkowerem. Joga Bonito dzięki temu zapewnił sobie tytuł mistrzowski jedną kolejkę przed końcem rozgrywek. Gratulacje od całego zespołu organizatorów Ligi Szóstek.

Pierwsze spotkanie to Qwerty – Kopacze zakończone wynikiem 5 : 10. Qwerty coraz bardziej pokazuje nam że trzeba bacznie obserwować ich poczynania a Kopacze wciąż grają dobrą piłkę i spotkania z nimi nigdy nie należą do łatwych.

Drugi mecz rozegrały między sobą ekipy Patriotyczny Targówek – Patomelo Targówek. Mecz zakończył się wynikiem 9 : 4. Ciekawe spotkanie z duża ilością sytuacji dla obu ekip. Nikt nie chciał odpuścić i oba zespoły starały się strzelić jak najwięcej bramek.

W ostatniej kolejce (29/03/2018) odbędą się spotkania:

Patomelo Targówek – Qwerty godz. 18:30

Bistro pod Orłami – Patriotyczny Targówek        godz. 19:30

Joga Bonito – Kopacze  godz. 20:30

Zapraszamy Remiszewska 40!

Tweetnij

DRUŻYNA 8 KOLEJKI WARSZAWSKIEJ LIGI SZÓSTEK

W niedziele 15 kwietnia została rozegrana 8 kolejka Ligi Szóstek na warszawskim Targówku. Odbyły się pełne 3 spotkania. Na start mogliśmy zobaczyć spotkanie Kopaczy z Patriotycznym Targówkiem. Gospodarze bez większych problemów na spokojnie pokonali Patriotyczny 8 : 3. Najlepszy na boisku w drużynie Kopaczy był Sebastian Dominiak który strzelił 4 bramki a w drużynie gości Damian Talarek który zdobył wszystkie 3 bramki dla swojego zespołu. Drugie spotkanie było najbardziej zacięte, Patomelo podejmowało Bistro. Wymiany ciosów i nieustające ataki z obu stron przyniosły pasjonujące spotkanie. W końcowym rezultacie wygrało Bistro 11 : 7. Najlepszy na boisku z zielono – czarnych był Piotr Kulesza który strzelił 5 bramek i zanotował 2 asysty a z biało – zielonych Piotrek Buda który zdobył 4 bramki i zanotował 3 asysty. Na koniec został nam pogrom, Joga Bonito bez niespodzianki przycisnęło Qwerty od razu do muru. Ostatnia drużyna w tabeli nie miała nic do powiedzenia strzelając tylko 4 bramki. Mecz zakończył się wynikiem 15 : 4. Najlepszy na boisku w Joga Bonito był bez niespodzianki Artur Markiewicz który strzelił 8 bramek i zanotował 5 asyst a w drużynie Qwerty Paweł który zaliczył 2 trafienia.

 

Czy Qwerty zagrozi Kopaczom? A może Kopacze zbliżą się do liderów tabeli?

Qwerty VS Kopacze       22.04.2018          godz. 18:30

Czy Bistro zagrozi liderom? A może Joga Bonito zaliczą kolejny pogrom?

Bistro pod Orłami VS Joga Bonito            22.04.2018          godz. 19:30

I który Targówek wygra?

Patriotyczny Targówek VS Patomelo Targówek                22.04.2018         godz. 20:30

Zapraszamy na 9 kolejkę Warszawskiej Ligi Szóstek w niedziele 22 kwietnia na boisko przy ul. Remiszewskiej 40 !!!

Tweetnij

WLS 35+

WLS OLD +35, LigaSzostek.PL dla osób powyżej 35 roku życia. 
Promocja do końca kwietnia -75% ceny, tylko 500 zł!

Gwarantujemy: 5 meczy 2*25 min., woda, obsługa sędziowska, serwis www.wls.com.pl, nagrody, puchary i medale.

Specjalnie dedykowane medale odlewane na zamówienie, wyprodukowane przez www.Pucharowo.PL

zapisy@wls.org.pl

Tweetnij

DRUŻYNA 7 KOLEJKI WARSZAWSKIEJ LIGI SZÓSTEK

W niedziele 8 kwietnia została rozegrana 7 kolejka Ligi Szóstek na warszawskim Targówku. W ten ciepły wieczór odbyły się 3 mecze. Na początku mogliśmy oglądać świetne zawody w wykonaniu Joga Bonito które rozbiło Patomelo Targówek 16 : 2. Duet Mateusz Bubrzyk (7 bramek, 2 asysty) i Artur Markiewicz (5 bramek, 3 asysty) był w tym meczu nie do zatrzymania! Drugim spektaklem po raz kolejny był pogrom z jednej ze stron. Kopacze przejechali się po Bistro pod Orłami również 16 : 2. Po raz kolejny fenomenalny występ Sebastiana Dominiaka (7 bramek, 2 asysty). Bistro nie pokazało nic ciekawego w tym meczu. Na zakończenie tej kolejki został nam najciekawszy mecz. Patriotyczny Targówek wygrał z Qwerty 11 : 7. Przebieg tego spotkania najlepiej opisuje zdanie „Qwerty goniło ale nie dogoniło”. Gospodarze wykorzystali więcej swoich sytuacji niż goście którzy ku zdziwieniu wszystkich zagrali bardzo dobry mecz. Dariusz Górski zaliczył świetny wystep strzelając 6 bramek i notując asystę. Cieszy to że Qwerty radzi sobie coraz lepiej i już teraz czekamy na następne spotkania.

Czy wiceliderzy umocnią się na drugiej pozycji w ligowej tabeli? A może Patrioci wejdą do wielkiej trójki?   Kopacze – Patriotyczny Targówek.............15.04.2018  godz. 18:30

Czy zielono – czarni zdobędą w końcu jakieś punkty? A może biało – zieloni przybliżą się w tabeli do drugiego miejsca?Patomelo Targówek – Bistro pod Orłami..15.04.2018  godz. 19:30

Czy liderzy tabeli utrzymają swoją świetną passę? A może drużyna z ostatniego miejsca nas zaskoczy.                                                                                Joga Bonito – Qwerty  ……………………………15.04.2018  godz. 20:30

Liderzy klasyfikacji indywidualnych po 7 kolejce:

Król strzelców

Artur Markiewicz – 37 bramek

Najlepszy asystent

Artur Markiewicz – 27 asyst

MVP

Artur Markiewicz – 36 punktów

 

Zapraszamy na 8 kolejkę Warszawskiej Ligi Szóstek w niedziele 15 kwietnia na boisko przy ul. Remiszewskiej 40 !!!

Tweetnij

DRUŻYNA 6 KOLEJKI WARSZAWSKIEJ LIGI SZÓSTEK

W niedziele 25 marca została rozegrana 6 kolejka ligi szóstek na warszawskim Targówku. Odbyły się pełne 3 mecze. Bez niespodzianki w pierwszym meczu Kopacze pokonali ekipę Patomelo Targówek 17 : 4, pięknym trafieniem z rzutu wolnego popisał się Dariusz Gołębiowski. W drugim spotkaniu Joga Bonito podejmowało Patriotyczny Targówek. Liderzy tabeli wygrali to spotkanie 7 : 4. Znakomitym trafieniem nie do obrony z dystansu w 42 minucie popisał się Paweł Pawka. Ostatnim akcentem tej kolejki był mecz pomiędzy Qwerty a Bistro pod Orłami zakończony wynikiem 15 : 9. Piotrek Buda z ekipy Bistro strzelił w tym meczu 6 bramek i zanotował 2 asysty. Liderzy klasyfikacji indywidualnych po tej kolejce to:

Gole – Artur Markiewicz (32)

Asysty – Artur Markiewicz (25)

MVP – Artur Markiewicz (31 pkt.)

Przypominamy że w niedziele 1 kwietnia odpoczywamy od rozgrywek ligowych z uwagi na Święta Wielkanocne. Następna kolejka już 8 kwietnia. Zapraszamy!

Tweetnij

DRUŻYNA 5 KOLEJKI WARSZAWSKIEJ LIGI SZÓSTEK

W niedziele 18 marca została rozegrana 5 kolejka ligi szóstek na warszawskim Targówku. Odbyły się 3 mecze i w każdym z nich bez niespodzianek zwyciężył faworyt. Bistro pod Orłami gładko pokonało Qwerty 20 : 2, Patomelo Targówek przegrało z Kopaczami 4 : 13 a Joga Bonito wygrało z Patriotycznym Targówkiem 11 : 1. W tą niedzielę padło łącznie 51 bramek także na nudę nie możemy narzekać. Po tych meczach na pierwszym miejscu w klasyfikacji strzelców znajduje się Artur Markiewicz z Joga Bonito (32 trafienia), w klasyfikacji MVP także Artur Markiewicz (26 punktów) oraz w klasyfikacji najlepszy asystent również Artur Markiewicz (21 asyst). Następna kolejka już 25 marca. Zapraszamy!

Tweetnij
następna strona (2/42)>>