O Nas:

 

Warszawska Liga Szóstek to kompleksowy system rozgrywek sportowych, uwzględniający : amatorskie rozgrywki  takie jak : biznesowa liga szóstek, firmowa liga siódemek, liga weekendowa, imprezy firmowe: ligi branżowe, ligi dla biznesu i firm, a także turnieje, imprezy okolicznościowe, treningi oraz inne zajęcia sportowe. Ponadto organizujemy eventy o charakterze rekreacyjno-sportowym, konferencje, szkolenia, pikniki oraz rejsy. Warszawska Liga Szóstek posiada unikalne doświadczenie zdobyte w ciągu 22 letniej obecności na rynku. Dysponuje niezbędnym ?know-how?, zasobami oraz fachowym, kreatywnym i profesjonalnym zespołem zorientowanym na Klienta oraz jego potrzeby. Warszawska Liga Szóstek Piłkarskich zapewnia Klientom optymalną i niezwykle korzystną relację ceny do najwyższej jakości proponowanych usług. Z powodzeniem obsługuje liczną i zróżnicowaną grupę Klientów od międzynarodowych korporacji poprzez małe i średnie firmy, administrację państwową i samorządową, kluby sportowe, organizacje studenckie, małe i średnie firmy po rodziny, młodzież i dzieci. Skutecznie dba o najwyższe standardy obsługi, dobrą atmosferę, wygodę, potrzeby i czas Klienta. Dzięki temu z powodzeniem buduje owocne i długoterminowe relacje ze swoimi Klientami i Partnerami biznesowymi. Warszawska Liga Szóstek istnieje od 1998 roku.

WLS jest to przedsięwzięcie członków Stowarzysznia Brzask, których pasją jest sport, turystyka i przyroda. Wszyscy, od kilkunastu lat, zajmowali się profesjonalną organizacją różnego rodzaju przedsięwzięć - imprez kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych dla dzieci i firm. Członkowie Spółdzielni mają w swoim dorobku organizację ponad 400 przedsięwzięć, imprez sportowych i kulturalnych na terenie Warszawy przy wsparciu lub na zlecenie Urzędu m. st. Warszawy, dzielnicowych urzędów m. st. Warszawy, Wojewody mazowieckiego, Marszałka województwa mazowieckiego, Fundacji Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa, Legii Warszawa, Polskiego Związku Piłki Nożnej, Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, Multikina, Poczty PolskiejUnilever Polska, Citi Bank, PZU, PKO BP  i wiele innych firm. Ponadto, na zlecenie prywatnych przedsiębiorstw członkowie Stowarzyszenia Brzask realizowali także: Bankowa Liga Mistrzów na zlecenie CitiBanku, Liga Piłkarska Assistance, Liga Firm, Nord Liga SzóstekIgrzyska Poczty Polskiej czy Dzień Dziecka na Legi 2008 i 2009 (zdjęcie poniżej) cykliczne imprezy dla Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Realizowanych było także dużo przedsięwzięć skierowanych do dzieci, młodzieży, domów dziecka, przedszkoli czy szkół, a wśród nich: ?Etyka i Sport na Bemowie?, ?Etyka i Sport na Śródmieściu?, ?Etyka i sport na Ursynowie?, Warsztaty ze Sztuką, ?Sportowi idole czytają dzieciom? i blisko 100 turniejów  piłkarskich takich jak Turniej Andrzejkowo Mikołajkowy Piłki Nożnej dla domów dziecka, Puchar Wyżyn dla drużyn firmowych, Mistrzostwa Warszawy Szóstek i Siódemek Piłkarskich. Ponad to 50 edycji różnych amatorskich ligi piłki nożnej dla firm i studentów.  Warszawska Liga Siódemek, Warszawska Liga Futbolu, Liga Firm, Liga  Gimnazjalistów, Amatorska Liga Biznesu, Liga Bankowo-finansowa. Organizowaliśmy również: Klub Aktywnego Gimnazjalisty i Licealisty, szkółkę piłkarską, śródmiejskie spotkania ze sztuką. Warto zaznaczyć iż to członkowie Spółdzielni stworzyli już w 2003 roku pierwsze w Warszawie amatorskie rozgrywki piłkarskie na sztucznej trawie, (zdjęcie poniżej) często nazywane ligą siódemek lub szóstek piłkarskich. Są też organizatorami najstarszego turnieju piłkarskiego dla drużyn podwórkowych na Warszawskim Ursynowie - Puchar Wyżyn, którego 23 edycja przypada na 2020 rok. W działalności organizatorskiej uczestnikom wręczone zostały puchary, medale, statuetki i trofea sportowe oraz drobne nagrody rzeczowe za ponad 250 tysięcy złotych.

 

BRZASK ma zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne cele działalności. Wewnętrznymi celami są działania mające na celu pomoc i wsparcie jej członków oraz innych, zgłaszających się do niej osób, wykluczonych bądź zagrożonych wykluczeniem, społecznym i zawodowym. Stowarzyszenie realizuje swoje cele statutowe przede wszystkim poprzez tworzenie miejsc pracy przy organizowanych przedsięwzięciach kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych.


Cele zewnętrzne dotyczą współpracy z jednostkami państwowymi, samorządami, stowarzyszeniami i fundacjami, a także przedsiębiorstwami prywatnymi przy organizowaniu, często bezpłatnych dla końcowych beneficjentów, imprez kulturalnych, eventów sportowych i rekreacyjnych na zasadach powierzenia lub wsparcia realizacji zadania publicznego i zakupu usług. Najstarszą imprezą organizowaną przy wsparciu instytucji państwowych, spółdzielni i firm prywatnych jest Turniej o Puchar "Wyżyn" organizowany od 1998 roku, dzięki wsparciu i zaangażowaniu wielu osób rozdano dzieciom sprzęt sportowy o wartości ponad 250 tyś. złotych.

BRZASK dysponuje odpowiednim doświadczeniem i unikalnym know-how, niezbędnym do kompleksowej obsługi przedsięwzięć: imprezy okolicznościowe, takie jak festyny czy pikniki; imprezy i eventy firmowe, stacjonarne jak np. rozgrywki sportowe, turnieje piłkarskie, liga szóstek lub siódemek; zajęcia i rozgrywki sportowe dla dzieci i młodzieży, zajęcia aktywizujące zawodowo, kulturalnie czy ruchowo dzieci, młodzież i osoby starsze; warsztaty plastyczne i artystyczne dla różnych grup wiekowych, a także działając przeciw wykluczeniu cyfrowemu projekty jak np. Senior w sieci.

 

Sponsoring

Warszawska Liga Sportu dla podniesienia atrakcyjności swojej oferty, podejmuje współpracę z Partnerami w ramach umów sponsorskich. W zamian za świadczenia na rzecz wybranych rozgrywek, Warszawka Liga Sport oferuje m.in.: Umieszczenie reklamy Sponsora w trakcie trwania wybranych rozgrywek lub grupy rozgrywek, a także w trakcie innych wydarzeń organizowanych przez Warszawską Ligę Sportu np. pikniki, gale zakończenia etc. Umieszczenie reklamy Sponsora na strojach (uniformach) obsługi technicznej i sędziowskiej na czas trwania wybranych rozgrywek lub grupy rozgrywek. Wykorzystanie wybranych lub wszystkich serwisów internetowych WLS do promocji i reklamy Sponsora. Firmy zainteresowane szczegółowymi informacjami prosimy o kontakt.

Kadra i obsługa

Kadra WLS jest doświadczonym organizatorem sportu, dysponuje unikalnym "know-how" oraz fachowym i kreatywnym zespołem zorientowanym na kompleksowe potrzeby Klienta. Dba zwłaszcza o dobrą atmosferę, wygodę, zadowolenie i czas Klienta. Na zakończenie rozgrywek nagradzani są uczestnicy, zarówno drużyny, zawodnicy ale również  kibice Warszawskiej Ligi Sportu. Jesteśmy organizatorem Największej amatorskiej ligi siódemek piłkarskich w Warszawie. WLS  zapewnia Klientom pełną obsługę w trakcie trwania rozgrywek i imprez. Deleguje profesjonalnych sędziów do prowadzenia zawodów w każdej z dyscyplin (piłka nożna, futsal, siatkówka, lekkoatletyka). W trakcie wszystkich imprez i rozgrywek ligowych na miejscu obecni są pracownicy obsługi technicznej wydarzenia. Ubrani w jednolite stroje firmowe dla szybkiej identyfikacji, służą zawsze niezbędną pomocą. WLS zapewnia profesjonalny sprzęt niezbędny do przeprowadzenia wszystkich imprez. W rozgrywkach ligowych używane są piłki produkowane wyłącznie przez wiodących producentów. Drużyny które nie posiadają jednolitych strojów mają do dyspozycji, na czas trwania zawodów, znaczniki z numeracją. Obsługa dysponuje również walizkami medycznymi (suchy lód, opatrunki, woda utleniona etc.) Obsługa Klientów w trakcie rozgrywek ligowych obejmuje również czas pomiędzy poszczególnymi kolejkami spotkań. Do dyspozycji uczestników oddanych jest kilka komunikacji dla załatwiania bieżących spraw związanych z rozgrywkami m.in. numer telefonu, adres email. W trakcie rozgrywek funkcjonują dedykowane serwisy internetowe, dodatkowo uczestnicy otrzymują po każdej kolejce biuletyn elektroniczny z relacjami, wynikami, tabelami, terminarzem. Wszystkie imprezy obsługiwane są przez serwis fotograficzny, dokumentujący ich przebieg. Wybrane imprezy organizowane przez WLS są relacjonowane przez ogólnodostępne media tj. prasę, portale internetowe, radio i telewizję.

 

Gale i nagrody

Na zakończenie każdej edycji imprez organizowanych przez WLS, uczestnicy otrzymują atrakcyjne nagrody m.in.: Puchary, medale, statuetki, dyplomy pamiątkowe oraz nagrody finansowe (rabaty na kolejne edycje). Nagrody rzeczowe: wycieczki zagraniczne, odzież oraz sprzęt: sportowy, rtv i multimedia renomowanych producentów. Atrakcyjne upominki m.in.: karty rabatowe, bilety do kina, albumy i wydawnictwa o tematyce sportowej. Wszystkie nagrody są wręczane w trakcie uroczystych gal zakończenia, połączonych z bankietem, dyskoteką i innymi atrakcjami. Gale odbywają się zawsze w prestiżowych klubach i dyskotekach. Gośćmi imprez są znane postacie ze świata sportu, które osobiście dekorują zwycięzców.

 

Nasze Realizacje: Rozgrywki Zewnętrzne

 

Warszawska Liga Siódemek:


Warszawska Liga Siódemek to elitarne rozgrywki piłki nożnej, w formule ligi drużyn siedmioosobowych tzw. siódemek (bramkarz + sześciu w polu), która powstała pod koniec lat 90. Wszystkie spotkania odbywają się na boiskach otwartych ze sztuczną trawą. Rozgrywki dedykowane są dla  studentów, absolwentów, pracowników oraz właścicieli małych i średnich firm. W Warszawskiej Lidze Siódemek udział biorą drużyny amatorskie, reprezentujące głównie: grupy koleżeńskie, uczelnie oraz małe i średnie firmy, w sumie około 40 zespołów, podzielonych na 4 ligi, w każdym sezonie. Każdy sezon w Warszawskiej Lidze Siódemek jest podzielony na dwie edycje: jesienną (wrzesień-listopad) i rewanżową wiosenną (marzec-czerwiec). Spotkania rozgrywane są wyłącznie w soboty i niedziele. Drużyny walczą o mistrzostwo całego sezonu, jak i poszczególnych edycji (mistrz jesieni, mistrz wiosny). Warszawska Liga Siódemek posiada cztery poziomy zaawansowania: extraklasę (12 drużyn), 1 ligę (12 drużyn) oraz 2 ligę podzieloną na dwie grupy (po 8 drużyn). Drużyny mają zagwarantowane minimum 11 spotkań w jednej edycji (22 spotkania w sezonie), każde w wymiarze 2 x 25 minut. Warszawska Liga Siódemek posiada własny dedykowany portal internetowy. Drużyny można zgłaszać przez cały rok.

 

Nord Liga Biznes:


Nord Liga Biznes to amatorskie rozgrywki szóstek piłkarskich (bramkarz + pięciu w polu) dla biznesu, w formule ligowej. Wszystkie mecze rozgrywane są na boiskach (otwarte wiosna-jesień, pod balonem zimą) z wysoką, sztuczną trawą najnowszej generacji. Obiekty posiadają pełne zaplecze: szatnie + prysznice. Rozgrywki dedykowane są dla pracowników i kadry menedżerskiej wszystkich szczebli organizacji. W Nord Liga Biznes udział biorą drużyny amatorskie reprezentujące głównie firmy i instytucje mające siedziby lub oddziały na terenie Warszawy i aglomeracji warszawskiej. Rocznie rozgrywane są cztery, niezależne edycje Nord Liga Biznes - istnieje możliwość wzięcia udziału zarówno w jednej, jak i większej liczbie edycji. Każda edycja trwa około 3 miesięcy i oferowana jest w dwóch opcjach: podstawowa ? w dni powszednie wieczorem, bądź weekendowa ? w niedzielne popołudnia i wieczory.

 

Liga Nocą:

 

Liga Nocą to elitarne rozgrywki piłki nożnej, w formule ligi drużyn siedmioosobowych  tzw. siódemki (bramkarz + sześciu w polu). Wszystkie spotkania odbywają się na boiskach otwartych ze sztuczną trawą i jupiterami. Rozgrywki dedykowane są dla pracowników i kadry menedżerskiej wszystkich szczebli organizacji. W Lidze Nocą udział biorą drużyny reprezentujące głównie firmy i instytucje mające siedziby lub oddziały na terenie Warszawy i aglomeracji warszawskiej. Liga Nocą posiada dwa poziomy zaawansowania: PROFI i REKREO.

 

LigaSportu Business FutsalShip:
 

LigaSportu Business FutsalShip to amatorskie rozgrywki futsalu (piłka nożna halowa, bramkarz + czterech w polu) dla biznesu w formule ligowej. Wszystkie mecze rozgrywane są na halach z profesjonalną, bezpieczną nawierzchnią do futsalu. Obiekty posiadają bardzo wysoki standard: tablica wyników, zaplecze: szatnie + prysznice + suszarki, sauna, siłownia. Rozgrywki dedykowane są dla pracowników i kadry menedżerskiej wszystkich szczebli organizacji. W Business FutsalShip udział biorą drużyny amatorskie reprezentujące głównie: firmy i instytucje mające siedziby lub oddziały na terenie Warszawy i aglomeracji warszawskiej, w sumie około 20 drużyn. Rocznie rozgrywane są cztery, niezależne edycje Business FutsalShip - istnieje możliwość wzięcia udziału zarówno w jednej, jak i większej liczbie edycji.

Nasze Realizacje: Rozgrywki Wewnętrzne

 

Bankowa Liga Mistrzów:

 

Bankowa Liga Mistrzów to wewnętrzne rozgrywki piłki nożnej halowej realizowane przez WLS na zlecenie CitiBank Handlowy w Warszawie od 2006 roku. Realizacja projektu Bankowej Ligi Mistrzów obejmuje m.in. przygotowanie (odpowiedni obiekt, terminarze, regulamin, protokoły meczowe, dedykowany serwis internetowy, ubezpieczenie NNW, niezbędny sprzęt, nagrody dla uczestników) oraz bieżącą obsługę rozgrywek (obsługa sędziowska, obsługa techniczna i medyczna, serwis fotograficzny, cykliczna aktualizacja danych w serwisie internetowym: tabele, terminarze, statystyki, informacje o drużynach etc.). Bankowa Liga Mistrzów zorganizowana jest w formule rozgrywek ligowych i podzielona na fazę zasadniczą i finałową, która wyłania zwycięzców. Udział w rozgrywkach biorą drużyny reprezentujące struktury banku i składające się wyłącznie z jego pracowników, łącznie 16 drużyn w każdej edycji. Rozgrywki Bankowej Ligi Mistrzów trwają od września do czerwca, z przerwami na święta (np. Boże Narodzenie, Wielkanoc). Mecze odbywają się wyłącznie w dni powszednie, w godzinach wieczornych. Na zakończenie każdej edycji rozgrywek, dla wszystkich uczestników oraz kierownictwa Banku urządzana jest Gala Zwycięzców połączona z bankietem. Informacje o przebiegu Bankowej Ligi Mistrzów ukazują się w wewnętrznych publikacjach banku oraz specjalnym dedykowanym serwisie internetowym. Serwis Bankowej Ligi Mistrzów posiada rozbudowane funkcje, które umożliwiają m.in. komunikację bieżącą ze wszystkimi lub wybranymi uczestnikami rozgrywek, szczegółowe monitorowanie przebiegu rozgrywek (tabele, statystyki drużynowe i indywidualne, galerie zdjęć), zapoznanie się ze strukturą organizacyjną Banku poprzez zamieszczone w serwisie profile drużyn i reprezentowanych przez nie działów.

Nasze Realizacje: Imprezy Okolicznośćiowe Turnieje

 

Turniej Karnawałowy o Puchar Prezesa PWPW S.A.:

 

Turniej Karnawałowy o Puchar Prezesa PWPW S.A. to doroczna impreza w siatkówce halowej realizowana przez WLS na zlecenie Państwowej Wytwórni Papierów Wartościowych. Turniej rozgrywany jest w pierwszy lub drugi weekend karnawału i podzielony jest na fazę zasadniczą i finałową, która wyłania zwycięzców. Udział w rozgrywkach biorą drużyny reprezentujące struktury firmy (departamenty, działy) i składające się wyłącznie z jego pracowników. Realizacja projektu Turnieju Karnawałowego obejmuje m.in. przygotowanie, nagrody oraz bieżącą obsługę rozgrywek.

 

Mistrzostwa Warszawy :

 

Mistrzostwa Warszawy to otwarty turniej piłki nożnej na sztucznej trawie dla drużyn amatorskich i półprofesjonalnych rozgrywany raz do roku, począwszy od 2003 roku. W imprezie udział biorą drużyny reprezentujące zarówno firmy i organizacje jak i grupy koleżeńskie, studenckie. Rokrocznie udział w mistrzostwach biorą 32 drużyny. Rozgrywki są zorganizowane na wzór Mundialu i dzielą się na dwie fazy: grupową oraz pucharową, która wyłania zwycięzcę. Mecze Mistrzostw Warszawy rozgrywane są jednocześnie na czterech obiektach na terenie Warszawy. Wszystkie to boiska otwarte ze sztuczną trawą. Spotkania są sędziowane przez profesjonalnych arbitrów delegowanych przez Polski Związek Piłki Nożnej.

 

Halowy Turniej Barbórki:

 

Halowy Turniej Barbórki to doroczna otwarta impreza w piłce nożnej halowej o 10 letniej tradycji. Turniej rozgrywany jest zawsze na przełomie listopada (ostatni weekend) i grudnia (pierwszy weekend) i podzielony jest na fazę grupową i finałową, która wyłania zwycięzców. Udział w rozgrywkach biorą reprezentujące zarówno firmy i organizacje jak i grupy koleżeńskie. Rozgrywki prowadzone są w trzech niezależnych kategoriach: dzieci i młodzież, amatorzy i profesjonaliści. Realizacja projektu Halowy Turniej Barbórki obejmuje m.in. przygotowanie (odpowiedni obiekt, terminarze, regulamin, protokoły meczowe, dedykowane strony w serwisie internetowym, ubezpieczenie NNW, niezbędny sprzęt, nagrody dla uczestników) oraz bieżącą obsługę rozgrywek.

Nasze Realizacje: Non Profit

Pomagamy:

 

WLS pragnie być firmą społecznie odpowiedzialną. Staramy się dzielić naszymi sukcesami zwłaszcza z młodzieżą i dziećmi. Aktywność WLS w tej dziedzinie przybiera następujące formy: organizacja bezpłatnych turniejów sportowych dla dzieci i młodzieży. Fundowanie udziału drużynom młodzieżowym w turniejach piłkarskich. specjalne rabaty finansowe dla wyróżniających się drużyn młodzieżowych w rozgrywkach ligowych WLS. Fundowanie sprzętu sportowego dla dzieci i młodzieży (w okresie ostatnich 8 lat podarowaliśmy między innymi ponad 1000 kompletów piłkarskich i ponad 500 piłek, roczna wartość nagród wynosi około 25.000,- PLN).

 

Turniej o Puchar Wyżyn:

 

Turniej o Puchar Wyżyn to flagowa impreza dla dzieci i młodzieży organizowana przez WLS od 1998 roku. Rozgrywki są bezpłatne dla uczestników i prowadzone w trzech kategorii wiekowych: U12, U15 oraz U18. Mecze rozgrywane są na boiskach ze sztuczną nawierzchnią, bezpiecznymi aluminiowymi bramkami i jupiterami, w wrześniowe i październikowe weekendy. Drużyny występują w siedmioosobowych składach. Zapewniamy dzieciom ten sam, najwyższy, standard co w rozgrywkach komercyjnych, m.in.: profesjonalnych sędziów w każdym meczu, obsługę medyczną i techniczną, szatnie, napoje, serwis internetowy z wynikami, biuletyn, relacje w prasie lokalnej i ogólnopolskiej. Mecze finałowe we wszystkich kategoriach wiekowych rozgrywane są przy sztucznym oświetleniu. Gośćmi meczy finałowych oraz imprezy kończącej turniej są zawsze znane osobistości ze świata sportu, które wręczają nagrody zwycięzcom i uczestnikom. Turniej i uczestników wielokrotnie odwiedzali m.in.: Jerzy Engel, Mirosław Ryszka, Dariusz Dziekanowski, Dariusz Wdowczyk czy Marek Jóźwiak. W sumie w dotychczasowych edycjach turnieju uczestnicy otrzymali od WLS oraz Sponsorów puchary, nagrody i sprzęt sportowy o łącznej wartości ponad 100.000,- PLN. Sponsorem tytularnym Pucharu Wyżyn jest Spółdzielnia Mieszkaniowa Wyżyny.


 


 

Kontakt:

Liga Szóstek

Tel.: 697-644-644

Mail: poczta@wls.com.pl

ul. Grochowska 178/184

04-357 Warszawa

Turnieje 

Tel.: 781-144-144

Mail: poczta@wls.com.pl

ul. Grochowska 178/184

02-795 Warszawa

Sklep:

 

 

 

 

 

Zadzwoń po rabat: (+48) 725 420 420 (+48) 724 420 420 | sklep@pucharowo.pl

Pobierz katalog PDF

Puchary | Medale | Statuetki | Trofea | Dyplomy |