AFK SŁUŻEŹNIA

skład:

#imię i nazwiskopozycjameczebramkiasystypunkty
0Parzniewski Lech
0Molski Damian
0Groszyk Sebastian
0Dałosiński Artur
0Wersocki Łukasz
0Prażuch Michał
0Życzyński Arek
0Kukawski Łukasz
0Jałosiński Artur
0Daniel Mąka
0Prażuch Rafał
0Mądry Łukasz
0Krzysztoszek Michał
0Pyrzanowski Jacek
0Rozwadowski Adam
0Maciej Buszko
0 Dusiński Jarosław
0Kopisz Hubert
0Pyrzanowski Jacek
0Kamil Janus
0Dusiński Jarosław
0Marek Jesiotr
0Robert Kisiel
0Karol Klimaszewski
0Kamil Kłocewiak
0Mateusz Komorowski
0Hubert Kosowski
0Stanisław Kurkiewiczbramkarz
0Paweł Kutyłowskiobrońca
0Mądry Łukasz
0Kukawski Łukasz
0Robert Maksimczyk
0Andrzej Milewski
0Kutyłowski Paweł
0Piotr Pęksa
0Piotr Polkowski
0Cezary Słocki
0Łukasz Stojowski
0Paweł Sulejewskipomocnik
0Konrad Szczepański
0Piotr Szurminskipomocnik

Zapraszamy na trenigi piłkarskie na Targówku oraz do naszych sklepów z trofeami sportowymi i sprzętem piłkarskim

Dla drużyn, które chcą poprawić swoje umiejętności piłkarskie i zdolności tekatyczne, Klub Sportowy GROM, przygotował specjalne zajęcia piłkarskie, treningi odbywają się raz w tygodniu, więcej na www.ksgrom.pl

W sklepie Pucharowo.PL znajdą Państwo pięknie puchary szklane i innego rodzaju  trofea sportowe.  Jeśli chcesz sprawić prezent swoim bliskim możesz zamówić dla nich piękny dyplom okolicznościowy lub statuetke szklana. Jeśli chcesz nagrodzić sportowców za osiągnięcia sportowe masz do wyboru setki medali okolicznościowych i kilkadziesąt wzorów pucharów sportowych. Wszystko w dobrej cenie, czas realiacji 72 godziny, od momentu zatwierdzenia zamówienia. 

Gdy szukasz czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego znajdziesz to w naszym sklepie Pucharowo.PL. Serdecznie zapraszamy na zakupy, zajmujemy się też produkcja medali.

Piłkarski Sklep PL został stworzony dla piłkarzy i klubów piłkarskich można w nim znaleźć:  koszulki piłkarskie, dresy treningowe, komplety sportowe, stroje piłkarskie, sprzęt sportowy. Nasza hurtownia oferuje sprzęt piłkarski jakiego mogą nam  pozazdrościć inne sklepy sportowe. U nas znajdą Państwo odzież piłkarską najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie, która zapewnia sportowcom komfort i bezpieczeństwo podczas gry w piłkę nożną. Do wyboru są stroje, dresy znanych i cenionych od lat producentów odzieży sportowej. Przy zakupie całych kompletów proponujemy nadruki gratis.

Takie marki jak ADIDAS, NIKE, PUMA czy SELECT sprzedajemy znacznie taniej niż inne sklepy piłkarskie, co sprawia, że zakupy w naszym sklepie po prostu się opłacają. Zadzwoń po rabat tel. 663644644 lub 661644644!

Warszawska Liga Szóstek Piłkarskich na Bemowie, Mokotowie Pradze i Targówku!

Warszawska Liga Szóstek Piłkarskich to również  Amatorska Liga Siódemek Piłki Nożnej - Warszawa Ursynów Bemowo Targówek Praga, WLS to amatorska liga piłki nożnej siódemek, rozgrywki dla studentów,  szósteki piłkarskie na Bemowie, Targówku, Ursynowie, Mokotowie" Start już niebawem!!!

Najlepsi zawodnicy otrzymają medale i statuetki sportowe, natomiast drużyny dostaną puchary