FC KOCURY

zdjęcie drużyny FC KOCURY

skład:

#imię i nazwiskopozycjameczebramkiasystypunkty
0Piotr Wisniewski
0Adam Chlaściak
1 Czajkowskibramkarz
0Robert Dębskipomocnik
6Michał Foszekpomocnik
0Kamil Gościcki
0Mariusz Góral
0Krzysztof Grosickipomocnik
0Konrad Jędralobrońca
0Grzegorz Kakozwapomocnik
0Bartłomiej Kalinowskipomocnik
0Sebastian Kisieliński
0Bartosz Klimkowski
0Paweł Kobylińskiobrońca
0Paweł KoperaBramkarz
0Patryk Kwiatkowskiobrońca
0Łukasz Łojewski
15Michał Maroń
0Piotr Melionnapastnik
8Maciej Miroszpomocnik
0Marcin Mrózobrońca
0Marcin Opala
0Zygmunt Piekarz
0Przemek Piekarz
0Michał Pietrzak
0Tadeusz Pietrzakpomocnik
0Mateusz Polniaknapastnik
11Igor Samsel
10Paweł Sekota
0Paweł Sekułanapastnik
1Łukasz Sikora
0Mateusz Winicki
0Mateusz Winnicki
16Piotr Wiśniewski
0 Wiśniewski
0Michał Zimińskiobrońca

Zapraszamy na trenigi piłkarskie na Targówku oraz do naszych sklepów z trofeami sportowymi i sprzętem piłkarskim

Dla drużyn, które chcą poprawić swoje umiejętności piłkarskie i zdolności tekatyczne, Klub Sportowy GROM, przygotował specjalne zajęcia piłkarskie, treningi odbywają się raz w tygodniu, więcej na www.ksgrom.pl

W sklepie Pucharowo.PL znajdą Państwo pięknie puchary szklane i innego rodzaju  trofea sportowe.  Jeśli chcesz sprawić prezent swoim bliskim możesz zamówić dla nich piękny dyplom okolicznościowy lub statuetke szklana. Jeśli chcesz nagrodzić sportowców za osiągnięcia sportowe masz do wyboru setki medali okolicznościowych i kilkadziesąt wzorów pucharów sportowych. Wszystko w dobrej cenie, czas realiacji 72 godziny, od momentu zatwierdzenia zamówienia. 

Gdy szukasz czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego znajdziesz to w naszym sklepie Pucharowo.PL. Serdecznie zapraszamy na zakupy, zajmujemy się też produkcja medali.

Piłkarski Sklep PL został stworzony dla piłkarzy i klubów piłkarskich można w nim znaleźć:  koszulki piłkarskie, dresy treningowe, komplety sportowe, stroje piłkarskie, sprzęt sportowy. Nasza hurtownia oferuje sprzęt piłkarski jakiego mogą nam  pozazdrościć inne sklepy sportowe. U nas znajdą Państwo odzież piłkarską najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie, która zapewnia sportowcom komfort i bezpieczeństwo podczas gry w piłkę nożną. Do wyboru są stroje, dresy znanych i cenionych od lat producentów odzieży sportowej. Przy zakupie całych kompletów proponujemy nadruki gratis.

Takie marki jak ADIDAS, NIKE, PUMA czy SELECT sprzedajemy znacznie taniej niż inne sklepy piłkarskie, co sprawia, że zakupy w naszym sklepie po prostu się opłacają. Zadzwoń po rabat tel. 663644644 lub 661644644!

Warszawska Liga Szóstek Piłkarskich na Bemowie, Mokotowie Pradze i Targówku!

Warszawska Liga Szóstek Piłkarskich to również  Amatorska Liga Siódemek Piłki Nożnej - Warszawa Ursynów Bemowo Targówek Praga, WLS to amatorska liga piłki nożnej siódemek, rozgrywki dla studentów,  szósteki piłkarskie na Bemowie, Targówku, Ursynowie, Mokotowie" Start już niebawem!!!

Najlepsi zawodnicy otrzymają medale i statuetki sportowe, natomiast drużyny dostaną puchary