Krystian Sutkowskinapastnik51
Marcin Wiktorukpomocnik42
Mariusz Wolszczakobrońca30

Relacja:

Do spotkania pomi?dzy Sikor-Soft a Cervinusem oba zespo?y przyst?powa?y po wysokich pora?kach we wcze?niejszej kolejce. Wydawa?o si? wi?c oczywiste, ?e oba zespo?y b?d? zmobilizowane ju? od pocz?tku spotkania i rzeczywi?cie tak by?o. Wieksz? koncentracj? wykazywa? zespó? Cervinusa, który mia? tego dnia w swoich szeregach Krystiana Sutkowskiego i Marcina Wiktoruka. W 7 minucie,  po d?ugim wyrzucie z autu w pole karne ala "Rory Delap", Krystian Sutkowski strzeli? swoj? pierwsz? bramk? w tym meczu. Asyst? przy tym trafieniu zaliczy? Marcin Wiktoruk. Mine?o pi?? minut i znowu da?a o sobie zna? ta dwójka zawodników i ich zespó? prowadzi? ju? 2:0. W jednej z nast?pnych akcji g?ow? z przeciwnikiem zderzy? si? zawodnik Sikor-Softu - Donald Pontabry i rozci?? ?uk brwiowy. Po tej sytuacji jego partnerzy wygl?dali na rozkoja?onych i bardziej przej?tych koleg? ni? wydarzeniami na boisku. Do przerwy nic wi?cej godnego uwagi si? nie wydarzy?o. Druga po?owa rozpocz??a si? od atakó Sikor-Softu, który wreszcie osi?ga? przewag?. Prze?o?y?o si? to na efekt bramkowy w 34 minucie i osi?gni?cie kontaktu z przeciwnikiem. Jednak Cervinus mia?, jak ju? wspomnia?em, w swoim sk?adzie dwójk? Sutkowski-Wiktoruk, która minut? po stracie bramki, wypracowa?a kolejnego gola, po identycznej akcji jak w 7 minucie. Pi?k? w pole karne z autu wrzuca? Marcin Wiktoruk a wrzutk?, na gola zamieni? Krystian Sutkowski . Mimo dobrych sytuacji z obu stron wi?cej bramek ju? nie pad?o i Cervinus pokona? Sikor-Soft 3:1.