(2 : 2)

2013-05-11
godz.: 15.00

Bramki: Artur Grzesiak: 6,19,39,41,

Bramki: Jakub Dąbrówka: 25, Piotr Fijałkowski: 18, Marcin Gąsiorowski: 28,38, Bartosz Kustra: 30,

Relacja:

Na pocz?tku meczu przewag? posiada?a dru?yna FC Inter która gasi?a akcje przeciwnika na wysoko?ci ?rodkowej linii boiska i która sama stwarza?a gro?ne sytuacje pod bramk? Najsportu. W siódmej minucie mog?o by? jeden do zera dla gospodarzy. Ratuj?cy swój zespó? przed utrat? bramki, we w?asnym polu karnym Jakub D?brówka tak wybi? pi?k?, ?e ta uderzy?a w poprzeczk?. Pierwsz? bramk? w meczu strzeli? Artur Grzesiak, dla dru?yny FC Inter w ósmej minucie. Po pocz?tkowej przewadze gospodarzy wraz z up?ywem kolejnych minut  pierwszej ods?ony gry, spotkanie sta?o si? bardziej wyrównane. Obraz gry prze?o?y? si? na strzelane bramki w meczu. Do ko?ca pierwszej po?owy w spotkaniu pad?y jeszcze trzy gole. Pierwsza cze?? gry zako?czy?a si? podzia?em punktów. Druga po?owa równie? by?a bardzo wyrównana, lecz wraz z czasem zacz??a si? rysowa? na boisku przewaga Najsportu. W dwudziestej ósmej minucie po pi?knej pi?tce Micha?a Sobczyka, pi?k? otrzyma? Marcin G?siorowski który strzeli? bramk? dla go?ci. Trafienie to wyprowadzi?o Najsport po raz pierwszy w tym meczu na prowadzenie. Gol ten podniós? równie? morale zawodników wyst?puj?cych w niebieskich koszulkach. Go?cie zacz?li stwarza? sobie du?o klarownych okazji. W trzydziestej minucie strzelili oni czwart? bramk?. Za spraw? podania z „krzy?aka” Micha?a Sobczyka, do pi?ki w trzydziestej ósmej minucie dopad? Marcin G?siorowski który strzeli? pi?tego gola dla Najsportu. Ko?cówka meczu nale?a?a do dru?yny FC Inter, a konkretniej do Artura Grzesiaka który dwa razy trafi? dla gospodarzy. Niestety na nic si? sta?a jego dobra dyspozycja tego dnia. Dru?yna FC Inter przegra?a z Najsportem po wyrównanym meczu 5:4.