do przerwy:
(2 : 1)

2013-05-11
godz.: 9.00

Bramki: Michał Chwieduk: 41, Wojciech Jakubczak: 47,49, Grzegorz Tusiński: 23,25,

Relacja:

Od pierwszej minuty spotkanie pomi?dzy Bafana-Bafana a Abnegatem by?o bardzo wyrównane. Pocz?tek meczu nie przyniós? nam ?adnych gro?nych sytuacji, a walka toczy?a si? g?ównie w ?rodkowej cz??ci boiska. Dopiero po 10 minucie meczu doczekali?my s? pierwszych klarownych sytuacji. Mimo i? pierwsza ?mielej zaatakowa?a dru?yna Bafana-Bafana, gola zdobyli ich przeciwnicy. W 16 minucie ?adn? akcj? przeprowadzi? Abnegat, a bramk? zdoby? niezawodny Karol Sarnecki. Pierwsza po?owa dobiega?a ko?ca, gdy pad?a odpowied? przeciwników. Najaktywniejszy w dru?ynie Bafany - Grzegorz Tusi?ski w 23 i 25 minucie dwukrotnie pokona? bramkarza rywali i wyprowadzi? swój zespó? na prowadzenie jeszcze przed przerw?. Druga cz??? gry znakomicie rozpocz??a si? dla Abnegatu. Ju? w 27 minucie mieli?my remis, a bramk? po raz drugi zdoby? Karol Sarnecki. Z ka?d? kolejn? minut? rós? jednak napór Bafany, ale d?ugo nie przek?ada?o si? to na zmian? rezultatu. Na kolejn? bramk? czekali?my do 41 minuty, kiedy ponownie na prowadzenie wyszed? zespó? Bafana-Bafana. Abnegat nie maj?c nic do stracenia ruszy? do przodu - nawet bramkarz przesun?? si? na po?ow? przeciwnika. Niestety dla nich, bramki zdobywali ju? tylko zawodnicy Bafany - w 47 i 49 minucie - i pokonali walcz?cy o wygranie 3 ligi Abnegat 5:2.