do przerwy:
(2 : 1)

2018-04-15
godz.: 18:30

Bramki: Michał Cacko: 11,15, Patryk Dominiak: 47, Sebastian Dominiak: 35,38,41,48,, Paweł Niegowski: 28,

Relacja:

W niedziele 15 kwietnia odbyła się 8 kolejka Warszawskiej Ligi Szóstek. Pierwszym meczem o 18:30 było spotkanie Kopaczy z Patriotycznym Targówkiem. Pierwsza bramka padła w 10 minucie za sprawą Damiana Talarka z Patriotycznego jednak już minutę później odpowiedzieli gospodarze i było 1 : 1. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2 : 1 dla Kopaczy. Świetna skuteczność Kopaczy zaowocowała sześcioma bramkami w drugiej części spotkania gdzie niestety goście zdobyli ich tylko dwie. Mecz zakończył się wynikiem 8 : 3 dla Kopaczy którzy umocnili się na drugiej pozycji w tabeli a Patriotyczny wciąż zajmuje 4 lokatę. Sebastian Dominiak zdobył w tym meczu 4 bramki. Na następną kolejkę Ligi Szóstek zapraszamy w niedziele 22 kwietnia od godziny 18:30, niezmiennie na Orliku przy ul. Remiszewskiej 40!