(0 : 8)

2018-03-11
godz.: 19:30

Bramki: Wojciech Piekarski: 42,

Bramki: Dariusz Górski: 4,24,30,47,50, Artur Jakusek: 26, Marcin Kintop: 7,21,22,32, Piotr Krajewski: 20, Marcin Kulesza: 1, Paweł Pawka: 3,45,46,48, Rafał Purzycki: 37, Damian Talarek: 39,

Relacja:

2 spotkanie niedzielnego wieczoru podczas Amatorskich rozgrywek Warszawskiej Ligi Szóstek Zima 2018 rozregrały zespoły QWERTY ,oraz PATRIOTYCZNY TARGÓWEK. Spotkanie było bardzo jedno stronne drużyna QWERTY poraz kolejny została zdeklasowana przez rywali. Ekipa GOŚCI rozpoczeła strzelanie bramek już odrazu po gwizdku arbitra w 1 minucie spotkania piłkę miedzy słupkami drużyny QWERTY umieścił Marcin Kulesza. Zaraz po nim koledzy z zespołu również zaczeli zdobywać bramki ekipa QWERTY była nie obecna podczas spotkania PATRIOTYCZNY TARGÓWEK z łatwością przedostawał się do pola karnego rywali co poskutkowało tym że pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:0 dla drużyny PATRIOTYCZNY TARGÓWEK. Na drugą połowe zespół GOŚCI wyszedł jeszcze bardziej zmotywowany by podwyższyć swoje prowadzenie. 5 minut po rozpoczęciu drugiej połowy Dariusz Górski zawodnik ekipy GOŚCI strzelił kolejną bramkę dla swojego zespołu. Drużynie PATRIOTYCZNY TARGÓWEK udało strzelić się w drugiej połowie jeszcze 9 bramek. Ekipie QWERTY udało strzelić się honorową bramkę w 42 minucie zdobywcą gola był Wojciech Piekarski. Spotkanie zakończyło się wynikiem 18:1 dla zespołu PATRIOTYCZNY TAGÓWEK. W następnej kolejce drużyna PATRIOTYCZNY TARGÓWEK podejmie ekipe JOGA BONITO za to zespół QWERTY zagra z BISTRO POD ORŁAMI.