do przerwy:
(2 : 4)

2018-02-11
godz.: 20:30

Bramki: Dariusz Górski: 8, Łukasz Juszczyk: 45, Marcin Kulesza: 49, Paweł Pawka: 2,

Bramki: Bartek Grodzki: 16,22, Marek Milewski: 6,29, Kamil Piwko: 18,38,41,42.

Relacja:

Ostatnim meczem pierwszej kolejki I LIGI TARGÓWEK 2018 było spotkanie między PATRIOTYCZNY TAGÓWEK a drużyną BISTRO POD ORŁAMI. Spotkanie szybko rozpoczeła drużyna GOSPODARZY bo juz w 2 minucie PAWEŁ PAWKA strzelił bramkę na 1:0 .Drużyna GOŚCI jednak nie pozostała dłużna rywaliwi i już w 6 minucie MAREK MILEWSKI strzelił bramkę wyrównujacą .Obie ekipy były głodne walki lecz DARIUSZ GÓRKSI w 8 minucie dał swojej drużynie prowadzenie.Drużyna BIOSTRO POD ORŁAMI podniosła się po bramce i w 16 minucie BARTEK GRODZI doprowadził do remisu,po tej bramce drużyna GOŚCI częsciej atakowa i już zaledwie w 18 minucie KAMIL PIWKO daje swojej drużynie prowadzenie.Do przerwy padła jeszcze jedna bramka na konto GOŚCI, ktora strzelił BARTEK GRODZI.Pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 2:4 dla ekipy BISTRO POD ORŁAMI.W drugiej połowie bardziej widoczna była drużyna GOŚCI w 29 minucie BIOSTO POD ORŁAMI podwyższyło swoje prowadzienie za sprawą MARKA MILEWSKIEGO.Dalsza część spotkania była po stronie ekipy BISTRO POD ORŁAMI mieli oni zdecydowanie więcej sytuacji bramkowch które zamieniali na bramki najskuteczniejszym graczem GOŚCI był Kamil piwko który w drugiej strzelił 3 bramki dla swojej drużyny. Drużyna PATRIOTYCZNY TARGÓWEK obudziła się pod koniec spotkania gdzie udało im się strzelić 2 bramki strzelcami bramek byli ŁUKASZ JUSZCZYK w 45 minucie ,oraz MARCIN KULESZA w 49 minucie. Po ostatnim gwizdku sędziego mecz zakończył się wynykiem 4:8 dla ekipy BISTRO POD ORŁAMI. W następnej kolejce PATRIOTYCZNY TARGÓWEK zagra z PATOMELO TARGÓWEK , za to drużyna BIOSTRO POD ORAŁMI podejmię ekipe JOGA BONITO.