(1 : 5)

2018-02-11
godz.: 18:30

Bramki: Marcin Dyrda: 9, Paweł Jeziorski: 46, Wojciech Piekarski: 32,

Bramki: Michał Albera: 8, Darek Gołębiowski: 7,18,35, Piotr Kulesza: 36, Krzysztof Pudełek: 19,32,33,45,48, Patryk Stacewicz: 10.

Relacja:

Pierwsza kolejka Warszawskiej Ligi Targówek 2018 została zaingurowana spotkaniem pomiędzy PATOMELO TARGÓWEK, oraz QWERTY. Patomelo rozpoczyna swój kolejny sezon w naszej lidze, natomiast QWERTY wraca po przerwie do naszych rozgrywek. Spotkanie przypadło w niedzielny wieczór 11 lutego, rozegraliśmy mecz pod balonem na ulicy Remiszewskie 40. Po chwili jednak rozpoczęło się strzelanie ze strony obu ekip, najpierw pierwszą bramkę w sezonie strzelił DAREK GOŁĘBIOWSKI gracz PATOMELO TARGÓWEK.Goście strzelili drugą bramke w 8 minucie co dawało im wynik 2:0..W 9 minucie bramke kontaktową dla Qwerty zdobył MARCIN DYRDA. W dalszej części pierwszej połwy Goście przeważali w meczu udało się im strzelić jeszcze 3 bramki a drużynie Qwerty tylko jedną. Wynik do przerwy wynosił 5:1 dla PATOMELO. W drugiej połowie było widać dalszą dominacje drużyny PATOMELO TARGÓWEK już 7 minut po gwizdku sędziego padła pierwsza bramka w drugiej połowie strzelił ją KRZYSZTOF PUDEŁEK napastnik drużyny Gości. Drużyna QWERTY widać że była podłamana i strzeliła tylko dwie bramki które strzelili WOJCIECH PIEKARSKI ,oraz PAWEŁ JEZIORSKI.W ciągu spotkania padło 14 bramek obie drużyny walczyly o punkty oraz jak najlepszy bilans bramkowy .Mecz zakończył się wynykiem 3:11 dla drużyny PATOMELO TARGÓWEK. W następnej kolejce QWERTY zagra z ekipą KOPACZE, natomiast PATOMELO zagra z PATRIOTYCZNY TARGÓWEK.