do przerwy:
(5 : 5)

2017-10-29
godz.: 19:30

Bramki: Maciej Bombik: 7, Mariusz Jaroń: 3,39,45, Michał Obstawski: 8,20, Krzysztof Protazy: 11,13,40,44, Piotr Redel: 33,

Bramki: Mateusz Goslawski: 5,9, Konrad Jeżewski : 11, Rafał Oleksiak: 4, Grzegorz Szostak: 22,

Relacja:

Drugim spotkaniem w 6 kolejce WARSZAWSKIEJ LIGI SZÓSTEK było spotkanie pomiędzy liderem GROMEM oraz 5 ekipą w tabeli czyli AS TARGÓWEK. W poprzednim spotkaniu między tymi ekipami padł wynik 8:3 dla GROMU. Już od początku spotkania oglądaliśmy bardzo dobre widowisko, bowiem padały bramki już od początku spotkania. W 3 minucie MARIUSZ JAROŃ otworzył wynik spotkania na 1:0 dla GROMU, natomiast już w 4 minucie RAFAŁ OLEKSIAK wyrównał. Potem do głosy doszli goście za sprawa MATEUSZA GOSŁAWSKIEGO, który zdobył diwe bramki w 5 i 9 minucie. W międzyczasie dwa trafienia padły dla gospodarzy i wynik wynosił 3:3. Po wyrównanym i pełnym emocji meczu do przerwy wynik był wyrównany i zakończył się 5:5. Po przerwie jednak GROM przejął kontrolę nad meczem i nie dali oni szans swoim rywalom, Pokazali oni swoje doświadczenie i spokój przy zdobywaniu bramek. Po raz kolejny nie zawiodł KRZYSZTOF PROTAZY, który zdobyl 4 bramki dla swojej ekipy. Hat-tricka zdobył także grający bardzo dobre spotkanie MARIUSZ JAROŃ. Wynik końcowy wyniósł 11:5, jednak trzeba przyznać, że goście dzielnie walczyli z niepokonanymi gospodarzami. W następnej kolejce GROM podejmie PATOMELO TARGÓWEK, natomaist AS TARGÓWEK zagra z BISTRO POD ORŁAMI