Grzegorz Szostak30
Mariusz Tkaczyk30
Wiktor WawryniukBramkarz40

Relacja:

Pierwszym meczem 2 kolejki Warszawskiej Ligi Szóstek w niedziele 24 września było spotkanie pomiędzy PATOMELO TARGÓWEK oraz AS TARGÓWEK. Obie drużyny w pierwszej kolejce odniosły porażkę, więc ten mecz był dla nich priorytetem żeby zmienić morale w drużynie. Już od początku spotkania widać było głód zwycięstwa obu ekip, spotkanie było na intensywnym poziomie i to przyniosło efekt ekipie AS TARGÓWEK, które za sprawa GRZEGORZA LESZCZYŃSKIEGO, który już w 3 minucie spotkania po strzale po ziemi z rzutu rożnego posłąl piłkę do siatki. Po tej bramce obie ekipy dalej starały się dużo biegać i starać się wywierać presję na rywalu. Przy bardzo wyrównanej 1 połowie ekipie PATOMELO TARGÓWEK udało się po kontrze zdobyć bramkę na 1:1, która zdobył SZYMON KOMOROWSKI. Wynik do przerwy był remisowy. Widać było, że pierwsza połowa kosztowała obie ekipy sporo energi. Tuż na starcie drugiej połowy piłka wpadła pod nogi MICHAŁA ALBERY, który w 26 minucie dał prowadzenie ekipie gospodarzy mocnym strzałem na bliski słupek. W 2 połowie ekipy oszczedzały swoje siły, wiedziały bowiem że jedna głupia strata może skończyć się bramką dla rywali. W 37 minucie wyrównanie ekipie AS-ÓW dał RAFAŁ OLEKSIAK, który strzałem zza pola karnego z lewej nogi nie dał szans bramkarzowi gospodarzy. Gdy nadeszło ostatnie 10 minut, widać było po ekipach zmęczenie ale i walke o zwycięstwo bo remis nikogo nie zadowalał. Nadeszła 45 minuta spotkania i wtedy bramkarz KRYSTIAN CWYL zagrał idealną piłkę przez całe boisko do SZYMONA KOMOROWSKIEGO, który ze spokojem przyjał piłkę na klatkę, obrócił się i pokonał bramkarza gości. Końcówka spotkania była nerwowa, goście atakowali, lecz PATOMELO mądrze dowiozło prowadzenie do końca i wygrali oni swoje spotkanie wynikiem 3:2. W następnej kolejce PATOMELO TARGÓWEK podejmie ekipę PÓŁ LUDZIE PÓŁ LITRA, natomiast AS TARGÓWEK postara się o pierwsze zwycięstwo w meczu z KOPACZAMI.