do przerwy:
(7 : 0)

2017-09-17
godz.: 20:30

Bramki: Bartek Grodzki: 2,28,32,46, Adam Modzelewski: 7,14,16,21,44, Kamil Piwko: 5,25,40,45,

Relacja:

Ostatnim meczem pierwszej kolejki Liga Szóśtek Prawy Brzeg W-wy było spotkanie między Bistro pod Orłami oraz Patomelo Targówek. Spotkanie rozpoczęło się w dość ulewny deszcz, warunki ewidetnie nie sprzyjały piłkarzom w grze, tym bardziej bramkarzom, których czekało cięzkie zadanie w bronieniu dostępu do własnej bramki. Już od początku spotkania Bistro chciało wykorzystać panujące warunki i oddawali oni gromy strzałów, które zamieniali oni na bramki. Wykorzystali fakt, że bramkarz gości nie miał dobrego dnia na tej pogodzie i gdy do 7 minuty prowadzili już 4:0 było wiadome, że obie drużyny mają kompletnie różne nastroje. Z biegiem piewszej połowy obraz się nie zmienił, Bistro oddawało strzały, które często zamieniali w bramki, za to Patomelo próbowało swoich sił w atakach, lecz zostawiali oni za dużo miejsca w środku pola co skrzętnie rywale wykorzystywali. Do przerwy ujrzeliśmy wynik 7:0. Po przerwie widać było lekkie ożywienie w wykonaniu gości, zaczęli bardziej pilnować szyku obronnego lecz gospodarze byli w tak dobrej dyspozycji i nastroju po dobrej 1 połowie, że wiekszość ich akcji zamieniali w bramki. Bartek Grodzki w spotkaniu zdobył 4 bramki i zaliczył 5 asyst, dobrze zaprezentował się także Adam Modzelewski, który strzelił 5 bramek i miał 2 asysty. Kapitalne zawody rozgrywał bramkarz gospodarzy, którego również trzeba pochwalić. Pozytywnym akcentem w drugiej połowie był fakt, że Patomelo za sprawa Piotra Kuleszy zdołało zdobyć 3 bramki. Wynik końcowy po meczu w bardzo niesprzyjających warunkach wynosił 16:3 dla Bistro pod Orłami. W następnej kolejce Bistro zmierzy się z Kopaczami, za to Patomelo podejmie ekipę AS Targówek