do przerwy:
(8 : 0)

2018-03-25
godz.: 18:30

Bramki: Michał Cacko: 13,30, Sebastian Dominiak: 17,21,28,33,38, Łukasz Fiołek: 7,31,35,40, Maciej Frasunkiewicz: 22, Jarosław Wydziszek: 12,46, Marcin Żebrowski: 4,35,24.

Relacja:

W niedziele 27 marca rozpoczęły się rewanże Warszawskiej Ligi Szóstek. Pierwszym meczem tego wieczora było spotkanie Kopacze kontra Patomelo Targówek. Przebieg tego wydarzenia nie odbiegał za bardzo od poprzedniego starcia tych dwóch drużyn. Kopacze wykorzystywali konsekwentnie swoje okazje strzelając do przerwy 8 bramek, wygrywając pierwszą połowę 8 : 0. W drugiej części spotkania Patomelo udało się strzelić 4 bramki na otarcie łez a kopacze powiększyli swój dorobek o 9 bramek wygrywając ostatecznie 17 : 4. Wyróżnić trzeba fenomenalne trafienie z rzutu wolnego Dariusza Gołębiowskiego z 43 minuty spotkania. Przypominamy że w następną niedziele (tj. 01/04/18) odpoczywamy od ligowych zmagań z racji Świąt Wielkanocnych. Już teraz zapraszamy na 7 kolejkę Warszawskiej Ligi Szóstek w niedzielny wieczór 8 marca!