(1 : 7)

2018-04-08
godz.: 18:30

Bramki: Darek Gołębiowski: 31, Krzysztof Pudełek: 22,

Bramki: Mateusz Bubrzyk: 5,7,15,39,45,46,47, Artur Markiewicz: 18,21,37,47,50, Kamil Skwierczyński: 2,12, Grzegorz Szostak: 43, Piotr Warcho?: 34,

Relacja:

W niedziele 8 kwietnia odbyła się 7 kolejka Warszawskiej Ligi Szóstek. Pierwszym spotkaniem było starcie pomiędzy Patomelo Targówek a Joga Bonito. Liderzy tabeli mocno zaczęli strzelając bramkę już 2 minucie spotkania, świetna gra gości zaowocowała wynikiem 7 : 1 do przerwy. W drugiej połowie przebieg gry nie zmienił się. Lider atakował nieustannie zamieniając większość strzałów na bramki a Patomelo nadal nie może dojść do formy jeżeli chodzi o skuteczność. Jedynym pocieszeniem dla zielono – czarnych było niesamowite trafienie Dariusza Gołębiowskiego z dystansu w 31 minucie spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 16 : 2. Liderzy umocnili się tym samym na szczycie tabeli a Artur Markiewicz lider klasyfikacji strzelców i asyst zanotował 5 bramek i 3 razy otworzył kolegom drogę do bramki. Na następną kolejkę Ligi Szóstek zapraszamy w niedziele 15 kwietnia od godziny 18:30, niezmiennie na Orliku przy ul. Remiszewskiej 40!