do przerwy:
(5 : 3)

2018-04-08
godz.: 20:30

Bramki: Dariusz Górski: 9,11,24,32,37,46, Artur Jakusek: 48, Łukasz Juszczyk: 13,29, Marcin Kintop: 17,41,

Relacja:

W niedziele 8 kwietnia odbyła się 7 kolejka Warszawskiej Ligi Szóstek. Ostatnim spotkaniem była rywalizacja Patriotycznego Targówka z drużyną Qwerty. Pierwsza połowa to prowadzenie Qwerty już w 2 minucie ku zdziwieniu wszystkich. Było to najbardziej zacięte mecze pod względem strzelanych bramek. Była walka, charyzma i ambicja. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 5 : 3. Druga część spotkania była równie emocjonująca, Patriotyczny ucieka z wynikiem a Qwerty nie daje za wygraną i stara się gonić wynik. Mecz zakończył się wynikiem 11 : 7 dla Patriotycznego. Cieszy dobra postawa Qwerty i to pozwala nam patrzeć z optymizmem na dalsze poczynania tego zespołu. Wyróżnić trzeba również Dariusza Górskiego który zdobył 6 bramek i miał asystę. Na następną kolejkę Ligi Szóstek zapraszamy w niedziele 15 kwietnia od godziny 18:30, niezmiennie na Orliku przy ul. Remiszewskiej 40!