do przerwy:
(8 : 3)

2017-10-29
godz.: 20:30

Bramki: Piotrek Buda: 8,19, Bartek Grodzki: 3, Marcin Mika: 13, Michał Mikołajczyk: 27,28, Marek Milewski: 4,5,39, Adam Modzelewski: 33, Kamil Piwko: 8,21,31,32,34,44.

Bramki: Adrian Dźwigalski: 28, Paweł Gos: 18, Mateusz Rzepecki: 22, Adrian Szczesny: 38, Arek Szczęsny: 13,37,

Relacja:

Ostatnim spotkaniem w 6 kolejce WARSZAWSKIEJ LIGI SZÓSTEK było spotkanie pomiędzy BISTRO POD ORŁAMI oraz PÓŁ LUDZIE PÓŁ LITRA. Było to spotkanie między sąsiadującymi w tabeli ekipami, odpowiednio zajmującymi 3 i 4 miejsce. W ostatnim spotkaniu miedzy nimi BISTRO POD ORŁAMI odniosło wygraną 8:4, teraz napewno PÓŁ LUDZIE liczyli na lepszy rezultat, Początek spotkania jednak okazał się bardzo dobry dla ekipy BISTRO, którzy imponowali skutecznością już od pierwszych minut. Wynik już w 3 minucie otworzył BARTEK GRODZKI, pożniej jego koledzy także zdobywali wiele bramek, gdzie do 8 minuty prowadzili oni już 5:0. Wynik do przerwy wynosił jednak 8:3 przy dużej skuteczności BISTRO oraz braku wykorzystywania swoich sytuacji poprzez ekipę gości. W drugiej połowie przebieg meczu nie zmienił się, BISTRO zdobywało bramki, natomiast PÓŁ LUDZIOM brakowało wykończenia. Podkreślic trzeba występ KAMILA PIWKO, który zdobył 6 bramek, oraz wzorowy występ jego kolegów z drużyny, którzy zagrali bardzo dobre spotkanie. W ekipie gości bramki zostały rozłożone na paru strzelców, jednak najwięcej bo dwa trafienia zaliczył AREK SZCZĘSNY. Wynik końcowy spotkania to 16:6 dla gospodarzy. W następnej kolejce BISTRO POD ORŁAMI podejmie AS TARGÓWEK, natomiast PÓŁ LUDZIE PÓŁ LITRA zagrają z KOPACZAMI