(0 : 3)

2017-11-05
godz.: 18:30

Bramki: Konrad Jeżewski : 35, Grzegorz Leszczyński: 41, Mariusz Tkaczyk: 38,

Bramki: Bartek Grodzki: 44, Michał Mikołajczyk: 6,18,30,38, Kamil Piwko: 9,28,47.

Relacja:

Pierwszym meczem 7 kolejki rozgrywek Warszawskiej Ligi Szóstek było spotkanie pomiędzy AS TARGÓWEK oraz BISTRO POD ORŁAMI. Przed ta kolejką AS TARGÓWEK zajmowało 5 pozycję w tabeli, natomiast BISTRO znajdowało się na najniższym stopniu podium. W poprzednim spotkaniu pomiędzy tymi ekipami to ekipa gospodarzy odniosła swoje pierwsze zwycięstwo w lidze dość pewnie pokonując rywali 10:4. Rewanż jednak dla BISTRO zaczął się bardzo dobrze, już do 10 minuty prowadzili oni 2:0 i wydawało się, że kontrolują oni spotkanie. Do przerwy było 3:0 dla Bistro po dwóch trafieniach Michała Mikołajczyka i jednym gou Kamila Piwko. W drugiej połowie od początku mecz wyglądał tak samo jak w pierwszej połowie, BISTRO miało sporą przewagę, AS TARGÓWEK jednak nie składali broni, i w drugiej połowie udało im się zdobyć trzy bramki. BISTRO jednak za sprawa dobrze dysponowanych w tym dniu KAMILA PIWKO oraz MICHAŁA MIKOŁAJCZYKA strzeliło w drugiej połowie 5 bramek, odpowiednio zdobyli po 3 i 4 bramki w całym spotkaniu. Wynik końcowy to 8:3 dla gości. W następnej kolejce AS TARGÓWEK podejmie ekipę KOPACZY, natomaist BISTRO POD ORŁAMI zagra z liderem ligi czyli ekipą GROM.